10461.
419. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Poll H jelzéssel: Legelésző állatok. Vegyes technika, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 34x44 cm