10827.
419. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 600 HUF
Morelli Gusztáv (1848-1909): A pozsonyi vár a hegység felől nézve, 1890 körül. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten, lap széle kissé sérült. Paszpartuban. 12x18 cm