14381. 419. Gelaufene Fernauktion Drucksachen
1 600 HUF 4,24 EUR, 4,57 USD
0 HUF
cca 1911 Engelberg, képes album 16 db fekete-fehér fotóval, kissé sérült, kopott papírkötésben
Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz