12134. 419. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
2 200 HUF 5,84 EUR, 6,29 USD
0 HUF
2db fém tál, 2db ón pohár, kopott, sérülésekkel, jelzés nélkül, d:19-21cm, m:7-11cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert