2db porcelán szentkép, régi zománcozott keretben, sérülésekkel, 7x6cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/419/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500013/2db-porcelan-szentkep-regi-zomancozott-keretben-serulesekkel-7x6cm~II2648634
2648634
12589
419
Flea Market
Beschreibung: 2db porcelán szentkép, régi zománcozott keretben, sérülésekkel, 7x6cm
: karap_norbert