Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 71
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2623568
11725
419
360000
Sculptures, statuettes, plaques
Curtis Jere ( - ): Sirályok. Öntött, patinázott bronz, fa talapzaton, jelzett, kivehető a talapzatból, m: 50 cm
2623569
11726
419
50000
Curtis Jere ( - ): Vitorlás 1969. Hajlított réz és fém. Jelzett. M:28,5cm
2652747
11727
419
75000
Asszonyi Tamás (1942-): Petőfi Sándor: Szeptember végén. Bronz kisplasztika. Jelzett. 29x20 cm Farost alapon.
2566097
11728
419
Szecessziós ón szobor, nő rózsával, márvány talpon, kopott, jelzés nélkül, m:12cm 2650576
11729
419
Erwin Huber (1929-2006): Modern bronz relief, Mária a kis Jézussal, emlék II. János Pál pápa ausztriai látogatására, 16×7 cm
2643236
11730
419
Art deco tacskó figura. Felcsavarozható, kristály szemmel. 12x8,5 cm 2643235
11731
419
Angol buldog, fém, sérült, jelzés nélkül, m: 7,5 cm
2647913
11732
419
Jelzés nélkül: Parasztmadonna. Bronz, kopásnyomokkal, 8,5x7 cm 2643246
11733
419
30000
Erzsébet királyné (Sissi, Sisi) bronz büszt, jelzett, m: 12 cm 2647909
11734
419
Jelzés nélkül: Harsonázó. Fém relief, fára applikálva, falra akasztható, 13x7,5 cm
2625833
11735
419
Teve figura, faragott fa, jelzés nélkül, m: 15 cm
2623801
11736
419
Jelzés nélkül: Hellén katona. Spiater, alabástrom talapzaton, kopott, 21,5cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF