Uhren Zahl der Lose: 54
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2628818
11796
419
440000
Watches
Vacheron Constantin 18k arany kézi felhúzós karóra a számlápon brillekkel. ref.4714 ca 1950 jelzett szerkezet. Egyedi fémjelzett arany tok, pótolt korona Számlapon néhány apró pötty, egy digit hiány, plexin egy két karc, hátul a tokon karcok, hátlapon apró benyomódás Működő, szép állapotban. d. 33 mm. / A 18k Yellow Gold vintage Vacheron Constantin ref.4714 manufactured in 1950's.
2623570
11797
419
360000
Watches
Gübelin mechanikus asztali óra, 8 napos feles ütős szerkezettel, tisztításra szorul, jelen állapotban megindul, de nem jár. Gyönyörű zománcozott számlappal, néhány helyen zománc repedésekkel, sérülésekkel. Svájc, 1920 körül, m: 12cm / Gübelin 8 days watch, needs repair, starts but does not work
2575744
11798
419
180000
Watches
International Watch Co. Schaffhausen zsebóra, acél tokkal, jelzett szerkezet: Probus Scafusia. Működik, szép állapotban, szép plexivel d:50mm
2645290
11799
419
28000
Watches
Régi asztali óra, mechanikus szerkezettel, kulccsal, működik, kopott, m: 11 cm 2564304
11800
419
40000
Watches
Antik feles ütős, mechanikus szerkezetű, ingás, fali óra, fatokban, porcelán betétes balüszteres díszítéssel, számlapon sérülések, működik, kulccsal, m:32cm
2652513
11801
419
Watches
2652031
11802
419
3800
Watches
Osztrák parasztóra fa tokkal, mechanikus szerkezettel, nem működik, 8x5 cm, kopott. 2646628
11803
419
Watches
Régi mechanikus asztali óra, felújításra szorul, nem jár, m: 15,5cm 2622451
11804
419
Watches
Helm Brand retró ébresztős asztali óra, fém, kisebb rozsdafoltokkal, kopásnyomokkal, 12,5x11 cm
2610150
11805
419
26000
Watches
Bering férfi quartz karóra, bőr szíjjal, elemcsere szükséges, d:33mm
2622480
11806
419
Watches
cca 1950 Switana svájci ébresztős asztali óra, fém, rozsdafoltos, 11,5x9,5 cm / Vintage Swiss alarm clock, with rust stains
2622483
11807
419
Watches
MOM retró asztali ébresztőóra / vekker, fém, hiányos, d: 12,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF