11816. 419. Gelaufene Fernauktion Uhren
12 000 HUF
16
0 HUF
Doxa Ezüst (Ag) tokos zsabóra, jelzett számlap, működik, számlapon sérülések, kopott, d: 50mm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert