Gläser Zahl der Lose: 145
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2574897
11605
419
Glass-objects
2 db német söröskorsó, formába öntött üveg, 0,2 l, m: 12 cm, 16 cm
2549926
11606
419
Glass-objects
Art Deco stílusú üvegváza, kopott, m: 22 cm
2517545
11607
419
Glass-objects
2392522
11608
419
Glass-objects
Ólomkristály váza. Anyagában színezett, több rétegű, hibátlan m: 14 cm
2523982
11609
419
Glass-objects
2596841
11610
419
3200
Glass-objects
Ólomkristály likőrös pohár, metszett, kis kopásnyomokkal, 6 db
2596808
11611
419
Glass-objects
Ólomkristály pálinkás pohár, metszett, apró kopásnyomokkal, apró csorbákkal, m: 6,5 cm
2596783
11612
419
Glass-objects
Ólomkristály váza, metszett, apró kopásnyomokkal, m: 15 cm
2477947
11613
419
Glass-objects
Kék kiöntő. Formába fújt, sérült. 18 cm
2390558
11614
419
Glass-objects
Szív alakú ékszeres doboz aranyozott pillangóval. Formába öntött. Hibátlan 6 cm
2628145
11615
419
Glass-objects
Hattyú formájú üveg kínáló tálka. Anyagában színezett 11x13 cm
2526300
11616
419
Glass-objects
Ólomkristály asztali hamutartó tál, metszett, kis kopásnyomokkal, d: 18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF