Gläser Zahl der Lose: 145
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2526381
11617
419
4800
Glass-objects
Ólomkristály bólés tál, metszett, kopásnyomokkal, d: 21 cm + kis tálak, 6 db
2609883
11618
419
Glass-objects
Üveg elefánt, oroszlán, süni, klf méretben.
2579025
11619
419
Glass-objects
Retró fém tálka, kártya motívumokkal, jelzés nélkül, kopott, 14,5x9cm + üveg tál, kopott, csorba h:25cm, + fa hamutál, réz betéttel, kopott, d:12cm
2579028
11620
419
2200
Glass-objects
Kendal ventillátor, működik, 45x38cm
2579026
11621
419
Glass-objects
Mennyezeti csigás, nehezékes csillár, halogén izzóval, működik. 2580717
11622
419
Glass-objects
Rózsaszín kristály konyakos pohár 60 számú csiszolás, hibátlan, m: 12 cm
2580724
11623
419
Glass-objects
Retró üveg kosár, hibátlan, m:17cm
2580734
11624
419
Glass-objects
2db bordó csiszolt üveg, váza, hibátlan, m:11-12cm
2580736
11625
419
Glass-objects
Bordó csiszolt üveg váza, kopásnyomokkal, m:11cm
2580737
11626
419
Glass-objects
Rózsaszín csiszolt üveg váza, hibátlan, m:13cm
2580739
11627
419
Glass-objects
Rózsaszín csiszolt üveg váza, hibátlan, etikettel jelzett, Austria m:13cm
2612608
11628
419
Glass-objects
Kosta Boda skandináv üveg talpas kínáló, jelzett, hibátlan m: 13 cm, d: 28,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF