Gläser Zahl der Lose: 145
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2644207
11557
419
Glass-objects
Angol retro pohárkészlet, öntött üveg. Kopásnyomokkal. 19db
2644211
11558
419
Glass-objects
Kék retró üveg tál, hibátlan, d: 22 cm 2644212
11559
419
Glass-objects
Kék retró üveg váza, hibátlan, m: 20,5 cm 2643828
11560
419
Glass-objects
Fém fedeles üveg kínáló, kopott, m: 12 cm 2643390
11561
419
Glass-objects
Kristályüveg gyertyatartó, mustártartó, szoszié, hibátlanok, m: 8-16 cm
2530436
11562
419
Glass-objects
Jeges vödör, formába öntött, anyagában színezett üveg, fém szerelékkel, kis csorbákkal, kopásnyomokkal, m: 13 cm, d: 11 cm
2556513
11563
419
Glass-objects
Hóemberes üveg és fém dísz. 11 cm
2647898
11564
419
Glass-objects
10 db csiszolt üveg dugó, csorbákkal 2630106
11565
419
Glass-objects
Antik kék váza ezüst festéssel, kis kopásnyomokkal, m: 20 cm 2630043
11566
419
Glass-objects
Kék kétrétegű üveg ikebana, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm
2630027
11567
419
Glass-objects
Hutaüveg kiöntő, kék díszítéssel, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm 2645829
11568
419
Glass-objects
Süteményes készlet, nagy tál + 4 db kis tál + 1 db kompótos, kis kopásnyomokkal
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF