Gläser Zahl der Lose: 145
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2480171
11581
419
Glass-objects
Anyagában színezett hutaüveg kosár, kis kopásnyomokkal, m: 19,5 cm 2537984
11582
419
Glass-objects
6 db kártyamintás pohár, kopott, jelzés nélkül, m:11cm 2545187
11583
419
Glass-objects
Ajka ólomkristály karácsonyfadísz, dobozban, kopott, d:8cm 2537988
11584
419
Glass-objects
10 db különféle üveg késbak, jelzés nélkül, kopott, apró lepattanások, h:10cm 2586986
11585
419
Glass-objects
Goda jelzett, dúsan csiszolt ólomkristály tál, kopásnyomokkal, d:21cm
2605287
11586
419
3800
Glass-objects
Mats Jonaason gólyás üveg asztali dísz, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm 2536969
11587
419
Glass-objects
Üveg kínáló, csorba, m:10 cm
2555346
11588
419
Glass-objects
Üveg jeges vödör, kis kopásnyomokkal, m: 14,5 cm
2553921
11589
419
Glass-objects
Metszett ólomkristály váza, hibátlan, m: 15 cm 2545363
11590
419
Glass-objects
Alco román kristály tálka, d: 16cm
2545280
11591
419
Glass-objects
Jégvödör, üveg, jelzés nélkül, kopott, m: 14 cm
2545267
11592
419
Glass-objects
Vitrometan Mediaş román üveggyár, kosárka, kopott, etikettel jelzett, m:16cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF