Gläser Zahl der Lose: 145
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2602900
11593
419
Glass-objects
Üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 18 cm
2602903
11594
419
Glass-objects
Üveg jégvödör, kis kopásnyomokkal, fém fogóval, m: 14 cm 2626721
11595
419
Glass-objects
Ezüst (Ag) berakásos csiszolt üveg hamutál, jelzett, kopásnyomokkal, csorbával, d: 14,5 cm, ezüst: nettó 12 g
2550078
11596
419
Glass-objects
Izraeli likőrös készet, etikettel jelzett, kopásnyomokkal.
2306673
11597
419
Glass-objects
Színes üveg füles kosárka, anyagában színezett, jelzés nélkül, az egyik füle alatt sérüléssel, lapattanással, m: 18 cm
2575608
11598
419
Glass-objects
Üveg kínáló tál d: 14 cm Formába préselt, hibátlan
2626884
11599
419
8500
Glass-objects
Ólomkristály bólés készlet, szép állapotban.
2628326
11600
419
Glass-objects
2db fémfedeles, üveg, sörös korsó, kopott, m: 17-21cm 2628329
11601
419
Glass-objects
Vadászjelenetes üveg korsó, fém fedővel, kopott, m: 20 cm 2628525
11602
419
Glass-objects
Hutschenreuter Bavaria üveg váza, etikettel jelzett, hibátlan, m: 25 cm 2577359
11603
419
Glass-objects
Bohémia 6db kristály talpas pohár, dobozban, m:13cm
2628793
11604
419
Glass-objects
Leonardo design üveg kínáló tál, jelzés nélkül, 24x24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF