11595.
419. Gelaufene Fernauktion
Gläser
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Ezüst (Ag) berakásos csiszolt üveg hamutál, jelzett, kopásnyomokkal, csorbával, d: 14,5 cm, ezüst: nettó 12 g