11094. 419. Gelaufene Fernauktion Keramiken
1 000 HUF
0 HUF
2 db retró német csíkos váza, mázas kerámia, jelzett, kis kopással, m: 23 cm, 14,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert