11047. 419. Gelaufene Fernauktion Keramiken
8 000 HUF 21,62 EUR, 23,53 USD
0 HUF
Gál Béla: Fekete ló. Kerámia, jelzett, apró kopásokkkal, m: 20 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras