11040. 419. Gelaufene Fernauktion Keramiken
1 000 HUF 2,70 EUR, 2,94 USD
0 HUF
Kordély Ádám: Barna kerámia váza, jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal, sérüléssel, 23x18 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras