11096. 419. Gelaufene Fernauktion Keramiken
5 000 HUF 13,51 EUR, 14,71 USD
0 HUF
Német retró óriási kancsó, kerámia, jelzett, kopásnyomokkal, m: 50 cm, CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!!
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras