Hollóházi homokozó ovis kislány, kézzel festetett, kisebb kopásokkal,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/419/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Hollohazi-homokozo-ovis-kislany-kezzel-festetett-kisebb-kopasokkal-jelzett-11cm~II2645934
2645934
11281
419
Beschreibung: Hollóházi homokozó ovis kislány, kézzel festetett, kisebb kopásokkal, jelzett,11cm
: nagy_andras