11316. 419. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 800 HUF 12,73 EUR, 13,71 USD
0 HUF
Hollóházi virág mintás süteményes készlet, matricás, jelzett, kopásnyomokkal.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras