11237. 419. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF
0 HUF
Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi", kézzel festett, jelzett,(tervező:Sinkó András), kopásnyomokkal, m: 13 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras