17535.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
Dr. Szathmáry László: Magyar alkémisták. Bp.,1928, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, a felső lapélek festettek, foltos lapokkal, a borítón kis kopásnyomokkal.