17719.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
9 000 HUF
Eötvös József, B(áró): A' karthausi. I-II. kötet. Első kiadás! Pesten, 1842, Hartleben Konrád Adolf. Korabeli aranyozott félvászon kötésben, gerincén sérült, első kötetben néhánylap foltos.