17383.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Fekete István: Ballagó idő. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1970, Móra. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, ázásnyommal, sérült kiadói papír védőborítóban.