17382.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
9
Fekete István: Tarka rét. Elbeszélések és versek. Vál. és szerk.: Fekete Istvánné. Bp., 1973, Móra. Első kiadás. A borító és a fedélterv Würtz Ádám munkája. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.