17685.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
Magyar tanítók lexikona. Szerk.: Bene Lajos. Bp., é.n., Bene Lajos (Radó István-ny.), VIII+442+(2) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé foltos lapélekkel.