17380.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
May Károly: Karácsony. Ford.: Hegedüs Arthur. Bp., 1918, Uránia, 395+(4) p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, sérült, kopott, kissé foltos borítóval, az utolsó lap kijár.