17550.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Szent-Iványi Sándor: Magasságok felé. A borító és a rajzok Byssz Róbert munkái. Bp.,1942.,Hungária. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.