16706.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
1997 Magyar Műhely 36. évfolyam 102. szám, 1997 tavasz. Szerk.: Kovács Zsolt, L Simon László, Sőrés Zsolt. Fekete-fehér képanyaggal, Artpool-vonaljeggyel melléklettel (Galántai György: Buszjegy fluxusjáratokra.) Kiadói papírkötés, a 42/43. oldalak között kissé sérült kötéssel.