16750.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 800 HUF
2 db SzékesfÅ‘városi Képtár katalógus: A SzékesfÅ‘városi Képtár 1939-40 év uj szerzeményeinek II. kiállÃtása (a XIX. sz. végétÅ‘l napjainkig), 1941. ápr. 5.-tÅ‘l. Tárgymutató. Tűzött papÃrkötés. + A SzékesfÅ‘városi Képtár 1941-42 év uj szerzeményeinek kiállÃtása (XVIII. sz. végétÅ‘l napjainkig), 1943. márc. 6.-tól Tárgymutató. Tűzött papÃrkötés, foltos borÃtóval és lapokkal, borÃtó hátulja sérült.