16829.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Bálint Endre: Hazugságok naplójából. Bp., 1972, Magvető. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban.