16744.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
Japán fametszetek XVII-XX. sz. Kiállítási katalógus. Szerk.: Néray Katalin. Bp., 1976, Iparművészeti Múzeum, 36 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval.