1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Az igazság a Nagy Imre ügyben. Szerk.: Kenedi János. Századvég Füzetek 2. Bp., 1989, Századvég - Nyilvánosság Klub. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a borító egyik sarkán gyűrődésnyommal.