15028.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
Bergman, Sten: A viharok hazájában. Természettudományos kutatóutazás a Kurili-szigeteken. Ford.: Dr. Cholnoky Béla. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1934], Franklin-Társulat, 221+(3) p. + 32 t. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói gazdagon aranyozott egészvászon sorozatkötés, kissé kopott borítóval.