1 000 HUF
Bougaud Emil: A kereszténység és korunk I. köt. Fordították Szentannai (Spett) Gyula és Dobos Lajos. Kiadja: Négy pécsegyházmegyei pap. Pécs, 1912, Dunántúl Nyomda Rt. Negyedik kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval.