Juszkó Béla (1877-1969): Alföldi szélmalom, 1905. Olaj, vászon, jelzet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Juszko-Bela-1877-1969-Alfoldi-szelmalom-1905-Olaj-vaszon-jelzett-kisse-serult-30x37~II2660245
2660245
10226
420
34000
Beschreibung: Juszkó Béla (1877-1969): Alföldi szélmalom, 1905. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült. 30x37 cm
: pk