10394. 420. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
30 000 HUF
0 HUF
Sárdy Brutus (1892-1970): Napfényes táj, 1942. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. Kiállítva: Téli tárlat, Műcsarnok, Bp., 1942/43. Hátoldalán a kiállítás kissé töredékes raglapjával. 44x55 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk