11 000 HUF
29,18 EUR, 31,43 USD
Szabó József (1889-1955): Híd a patak felett (Rákospatak?). Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 24,5×35,5 cm.