Szalkári Rózsa: Gerberák. Olaj, farost. 28x20 cm Keretben https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Szalkari-Rozsa-Gerberak-Olaj-farost-28x20-cm-Keretben~II2655486
2655486
10442
420
Beschreibung: Szalkári Rózsa: Gerberák. Olaj, farost. 28x20 cm Keretben
: pk