10502. 420. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
30 000 HUF
0 HUF
Ujváry Lajos (1925-2006): Erdélyi táj, 1974 körül. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk