10858.
420. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Erdélyi jelzéssel, 2 db mű egy paszpartuban: Vizes ember. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány P.A., jelzéssel, 14,5x9,5 cm