10741.
420. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Jelzés nélkül: 3 db XIX. sz. közepi-végi grafika. akvarell, ceruza, papír. 22x29 cm -ig