10739.
420. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
23,87 EUR, 25,71 USD
Jelzés nélkül: Gyerekek. 4 db meseillusztráció terv, 1930 körül. Tus, akvarell, színes ceruza, pauszpapír, sérült, 18x24 körüli méretekben cm