10738.
420. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Erdei út, akvarell, papír, üvegezett, kissé sérült fa keretben, 27x20 cm