Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 316
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2657318
19205
420
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc levél függővel, jelzett, h: 45,5 cm, 2,5×1,6 cm, nettó: 5,3 g 2657334
19206
420
4400
Ezüst(Ag) fűszerkanál, jelzés nélkül, h: 7 cm, nettó: 11,6 g 2657322
19207
420
Ezüst(Ag) széles lapos kígyó nyaklánc, jelzett, h: 45,5 cm, nettó: 23,4 g 2657195
19208
420
Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc oroszlán függővel, jelzett, h: 40 cm, 2,5×1,4 cm, nettó: 4,6 g 2657191
19209
420
Ezüst(Ag) fantáziamintás áttört karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 3,4 g 2657883
19210
420
Ezüst(Ag) masszív figaro karkötő, jelzett, h: 22 cm, nettó: 24,27 g
2658157
19211
420
3200
Ezüst(Ag) gyűrű zöld kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 2,3 g 2657717
19212
420
Ezüst(Ag) gyűrű zöld kövekkel, jelzett, méret: 58, bruttó: 4,8 g 2658307
19213
420
Ezüst(Ag) gyűrűk, 3 db, kőhiánnyal, sérüléssel, jelzettek, bruttó: 6,2 g 2658199
19214
420
4600
Ezüst(Ag) "Köln" kanál, jelzett, h: 11,5 cm, nettó: 10 g 2658297
19215
420
Ezüst(Ag) fülbevalópár türkizzel, jelzés nélkül, d: 0,8 cm, bruttó: 1,4 g 2658302
19216
420
Ezüst(Ag) fülbevalópár (2×), jelzett, nettó: 1,5 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF