Közepes doboznyi vegyes papírrégiség, benne kb. 200 db fotó, térképek, képeslapok, néhány könyv, régi tankönyvek, leporellók, utazási prospektusok. Érdemes átnézni!
Egy doboznyi vegyes papírrégiség, benne rengeteg képeslap, századfordulós fotóalbum kb. 30 fotóval, nyomtatványok, újságok, kártyanaptárak, könyvek, kb. 350 db vegyes fotó, színes negatívok, turisztikai prospektusok, térképek. Érdemes átnézni!
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Minden nap egy új. c. képéről készült igényes, jelzett, nagyméretű ofszet poszter. Dombornyomott aláírással, szárazbélyegzővel Lapméret: 70×100 cm Szélén kis beszakadásokkal.
Bibliai témájú festményekről készült 5 db nagyméretű nyomat (Botticelli: Krisztus megkísértése és a leprás megtisztulása, Perugino és Pinturicchio: Mózes körülmetélése, stb.), hátoldalukon feliratozva, helyenként sérülésekkel, sarokhiánnyal, 40x27,5 cm körüli méretben