8 000 HUF
21,22 EUR, 22,86 USD
Gránit fűszeres fiókok, 6 db, hozzájuk tartozó, falra akasztható fa szekrényben. Jelzettek, mázrepedésekkel, lepattanásokkal, egy fiók erősebben sérült. Szekrény mérete: 25x16x13,5 cm