2 400 HUF
6,37 EUR, 6,86 USD
cca 1916 Menetelés egy égő orosz falun keresztül. Az Érdekes Újság I. világháborús harctéri képe. Lap széle kissé sérült és foltos. Üvegezett fa keretben, 20×27 cm