11814. 420. Gelaufene Fernauktion Skulpturen, Statuetten, Plaketten
1 200 HUF
0 HUF
Zajácz Tamás (1952-): Nyár. Bőr falikép, jelzett a hátoldalán, felületi kopásokkal, 49x35,5 cm