11813.
420. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Zajácz Tamás (1952-): Ősz. Bőr falikép, jelzett a hátoldalán, felületi kopásokkal, 49x35,5 cm